Atatürk olmasaydı ne olurdu ??

Atatürk olmasaydı ne olurdu ??

*

Resimleri orjinal boyutunda görmek için üzerlerine tıklayınız

***

“Atatürk bizi kurtardı” diyenlere ithaf olunur… Umarım gaflet uykusundan uyanırsınız

Bir babanın Oğluna Nasihatleri !

Bak Evladım Atatürk Olmasaydı ne olurdu biliyormusun? Mesela yurdumuz Yunalıların eline geçerdi. Ve bu adi Greek Yunanlılar ne yapardı biliyormusun?

1 – Derhal Islami harfleri kaldırıp yerine greek veya latin harfleri koyarlardı.

2 – Diyaneti kurup Islamiyeti karantina altına alırlardı.

3 – Kılık kıyafet devrimi yapıp, Islam’a ait ne görüntü varsa yok ederlerdi.

4 – Camiileri ellerine geçirip oraya namaz kıldırma memurları koyup Islamı değilde istedikleri dini, Islam diye halka yuttururlardı (yutturmaya çalışırlardı)…

5 – Dini devlet eliyle hutbelerden kullanıp, buna hayır diyenleri köktenci diye yaftalarlardı.

6 – Hicri takvimi kaldırıp yerine gregoryan takvimini koyarlardı.

7 – Islam şeriatine uygun ne varsa kaldırıp, hırıstıyanlığı empoze ederlerdi.

8 – Ölçü ve tartılarımızı bile değiştirirlerdi.

9 – Her en güzel köşeye faiz kurumu bankaları koyarlardı.

10 – Içkiyi serbest edip halkı alkolik yaparladı.

11 – Genelevleri açıp birileri kapatmasın diye direk içişleri bakanlığına bağlarlardı.

12 – Kur’an kanunlarını kaldırıp Laikliği koyarlardı.

13 – Kıraathanelerde kumar oynatırlardı.

14 – Tekke, zaviye ve medreseleri kapatıp ‘lyce’ lise ve ‘echol” okulları açarlardı.

15 – Islami atmosferi uzaklaştırıp kendi kafir atmosferlerini yerleştirirlerdi.

16 – Yunanlılar Cuma tatilini bırakıp Cumartesi pazar tatil ettirirdi!!

17 – Ayasofya camiini Müzeye çevirirlerdi…

18 – Camiileri yıkarlardı, depo ve parti binası yaparlardı.

19 – “Allah” ismini Ezandan çıkarırlardı.

20 – Islam Alimlerini asarlardı, keserlerdi.

Gördüğün gibi Evladım, bu listeyi daha da uzatabiliriz…

Atatürk olmasaydı neler yapardı bu kafir yunanlılar değil mi? Iyiki Atatürk geldi de bizi kurtardı (!)

Yoksa ne olurdu bizim halimiz. Yaşasın Atatürk (!)

Sen bakma aşırı dincilere!!

Yobazlara!!

 

**********

 

Kadir Çandarlıoğlu

 

**********

 

“Belgelerle Gerçek Tarih” isimli 792 sayfalık çalışmamızı ücretsiz indirebilirsiniz:

http://www.mediafire.com/?vgk9k8cozdpy7ez

*

Alıntılarda şu şekilde kaynak belirtiniz:

http://www.belgelerlegercektarih.wordpress.com

*

*

Reklamlar

12 comments on “Atatürk olmasaydı ne olurdu ??

 1. Ne kadar sığ düşünceli ve geri kafalısınız. Orada açıkça laiklikten korktuğunuzu yazmışsınız. Affedersiniz ama aptallığın sınırlarını niye zorluyorsunuz? Laikliği kötü olarak gören herkesin -kalpten inanarak en içten duygularım ve samimiyetimle söylüyorum- geri kafalılığı kanıtlanmış. Bir insan bu kadar aptal olamaz. Sizin sorunumuz okumuyorsunuz. Sadece sığ düşüncelerinizle koyun olmaya devam ediyorsunuz. Allah diyorsunuz da kimbilir dininizi nasıl yerine getiriyorsunuz. Bende müslümanım ve Atatürk’te müslümandı. Ama Kur’an’da yeniliklere kendinizi kapatın, cahiliği sürdürün, okumayın, bilgilenmeyin, doğruyu bulmayın, hicbir şey yapmayın, diye emredilmiyor. Allah’ım insanlar nasıl bu kadar cahil olabilir! Şuanda bu yorumları yazabiliyor olmamız bile Atatürk sayesindeyken onun bulduğu alfabeyle ona nasıl hakaret edersiniz. Atam’ız Türkiye Cumhuriyetini kurdu. Buna aranızdan hanginiz yapabilirdi? Bütün yangelip yatarak elinizde telefonla burada boy gösterip igrenç kişiliginizi burada tanıtabilirsiniz ancak. Başka da bir işe yaramazsınız. CAHİLLİĞİ BIRAKIN ARTIK. !!

  • Begüm dereli, m. kemal nasil alfabe bulmus? Burada herkesi cehaletle itham ediyorsunuza ama kendiniz süper cahilsiniz maaasallah. Bir milletin yazabilmesini dahi m. kemale bagladiniz. Cehaletin daniskasi budur. Afrika kabilesi mi burasi? Cumhuriyeti kurmak marifet degil. Cumhruyetin kurulmasi kendi diktatörlügünü maskemelemkten ibaretti. Ona bakarsaniz aslinda diktatörlükle yönetilen kuzey kore de demokratik halk cumhuriyetidir. Allah size akil fikir versin.

  • Laik kemaulst mankurt orta çağ avrupasini karanlıkta kalmış zihniyet aptal diyen kişi sen önce aynaya bak aptal sizsiniz insan görünümlü domuzlarsiniz siz bati dan aldınız dinsiz şeyleri yenilik diye yuturuyorsunuz katliam çetesi bu hakli alimsiz biraktinuz zulmetmeten başka ne yaptınız batıni dolleri iblisin çocukları siz veya aaptal ahmak şerefsiz namussuz sunyz adi köpekler hayvanlar sizden daha iyidir sizin gibi mankurtlarla ayni ülkede yasamak utanç verici insan musveddeleri geri kafalı ahmak haysiyetsiz şerefsiz burnun ucunu gormekyen yanlış ile doğruyu göremeyen cahil kemalist insan görünümlü domuz Begüm ve domuz aşlık Kemalistler atan sayesinde imiş ulan aptal ve cahilligin daniskasi camileri kapatanlar kim ezanı turkecryi çevirenler kim alimleri darı ağacında aslanlar kim hilafeti kaldıran insanları katleten kuranı kerimin dilini kaldırıp fasit batının latin alfabesini getiren bu ülkeye zorla uygulayan zihniyet simdi soruyorum sana bunları yapanlar müslüman ve insan olabirlirlermi siz önceye aynaya baskın cahiller az biraz ojun tabulatinizda bu necis fikitlerinizden kurtlun halk halka zulmettiniz sizin hepiniz okumuş cahil medeniyet yet medeniyet sizler Diniz sizden daha dindar olduğumuz kesin sizin gibi yalan ve iftira ikiyüzlülük ile işimiz yok kendinizi siz iyi tarif ettniz Kemalistler

  • Geri kafaligi aptalilk ahmaklık. Şerefsizlik ve haysiyesizlegin nirvanisaini sen ve seni gibi ahamkalr tamamlamış yukarda hani bahsetmisin laiklik ten utanmadan seni yaratan atandir böyle cahil böyle ahmak sibiz siz Kemalistler az biraz araştırın okuyun yahu bu köhne zohniyetinizden vazgeçince laiklik din yok demektir senin yenilik demek ıslama ait ne var sa ortadan kaldırmaktır insanlara zulmetmektir alimleri asmaktir başörtüsüne el uzatmaktir orta çağın avtipasindan alan kanunu uygulamak ilericilik buna karşı çıkmak inancına sahip cikmakni gericilik vala pes ben boyle cahil surisus insan görmedim sirk gibi o yazdığım cinlerden kemalit mason zihniyetini be kadar asalok olduğunuzu gostermisiniz serefsizler size aciyorum trajik komisksiniz boyle cahillerle ayni ülkede yaşamak ne aci aptal şerefsiz Kemalistler

  • Ataturkten önce alfabe yokmiydu cahiller he osmanlıda kactane alfadibe vardi acaba igren kisilinizi her fırsata gösteren kişler siz Kemalistler sinüs yukarıda basettiniz şeyler siz kemListlerde mevcut peki yıkardı yazılan nlati sen okudunmu sen okuma yazma biliyormusun yav siz zaten sizden olmayanlara boyle dersini sen müslüman falan değilsin aziz besinin dedeg gibi bi hem müslüman hem ataturkcuyum diyorsa bilim onlar sahtrkardir ikiyuzludur yada ahmaklidirlar laiklik korkusuna gelince laikliği bi tanımlasa na bi ne demek olduğunu biliyormusuni sen önce zaten az biraz okussani z aristrasiniz dar kalıplı pis dusincenizin ne kadar yanlış olduğunu anlarsınız tabi oda imkânsız dini nasıl yaşadığımız yan gelip yaptığımızı nerden biliyorsun delilin varmı sen bi dafa müslüman değil sin iftira avrupalıların kullanmadığı ortaçağ acrupadinds ksln şeyleri savunmak gericiliktir akılla izahı yoktur siz masoonik kemalistiz yapılanması siz azalık giren domuz pisliğinden daha betersiniz kemalistlwr

 2. @Begüm Dereli hala laikliği kutsal sayıp iyi gösteren aşağılık yobaz zihniyete ithaf olunur. Laikliğin neresi iyi ? laiklik masonik bir ideolijidir hala laikliği savunup bu millete dayatmaya çalışan ahmak,zırdeli ve aydın geçinen yobazlar artık bu millete bişey dayatamaycaksınız hala laikliğin dinsizlik olduğunu anlamayacak kadar körsünüz cahilsiniz kemalizm gericiliktir kahrolsun kemalizm ve laiklik. sizin laikliğiniz yüzünden bu millet neler çekti. Laiklik deyyusluktur ve yakında işi bitirilecektir. Laiklik deccaliyet sistemidir.

 3. Dikkatli cumleler kurun. Bazen bu yazilari savciliklarda izliyor. Tvde yayinlanan Derin tarih programina orada dikkatsizce konuşan birisine ataturke hakaretten soruşturma açildi. Orada birisi ataya manevi kizlarinin birisinin uzerinden belalti vurmuş.
  Peygamberimize ağir şekilde rast gele yazan ate sitelerde takibe aliniyormu acaba.

 4. Ne kadar iyi oldu Atatürk’ün yaptıklarını hatırlattığın. Bir kez daha minnettar kaldım. Keşke Tanrı kelimesini yaygınlaştırma projesi de tutsaymış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s