Osmanlı Geri Gelecek, Zalimler Diz Çökecek!

Osmanlı Geri Gelecek, Zalimler Diz Çökecek!

*

osmanli-geri-gelecek-kafirler-dize-gelecek-osmanli-hanedani

***

Bugün Hilafetin Kaldırılmasının ve Osmanlı Hanedanı için alınan sürgün kararının 93’üncü yıl dönümüdür.

Emperyalistler Lozan’da “Hilafeti kaldıracak ve Osmanlı Hanedanı’nı da bize vereceksiniz” dediler, vermeden de Lozan’ı onaylamadılar. Ne zaman ki Hilafet kaldırıldı ve Osmanlı Hanedanı yurt dışına sürgün edildi, işte o zaman Ingiltere Lozan antlaşmasını kendi meclislerinde onayladı.

M. Kemal, yüzyıllardır zalimlere diz çöktürmüş ve bizi dünyada süper güç yapmış olan Osmanoğullarını çoluk-çocuk-kadın-yaşlı demeden bütün fertleriyle Avrupa’ya sürerek, emperyalistlere adeta şöyle cevap vermiştir:

“Yüzyıllardır size diz çöktüren, kök söktüren Osmanoğullarını ayaklarınızın altına serdim… Işte gözlerinizin önünde süründürüyorum, size muhtaç hale getirdim. Şimdi onlara dilediğinizi yapın ve intikamınızı alın.”

Böylece Osmanlı Hanedanı’nı Avrupa’da hapsettiler ve tekrar Türklerin Hakanı ve Müslümanların Halifesi olmalarına izin vermediler. Artık rahatça dünyayı sömürebilirlerdi ve öyle de yaptılar.

Ama Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in dediği gibi; “Deden bile söndüremedi Islam’ın Nurunu. Sen mi söndüreceksin Ebu Cehil’in Torunu!”

Söndüremeyecekler… Cüce Kemalizm yıkılacak, Yüce Osmanlı zihniyeti geri gelecek inşaallah.

.

**********

.

Kadir Çandarlıoğlu

.

**********

.

Alıntılarda şu şekilde kaynak belirtiniz:

www.belgelerlegercektarih.com

*

Reklamlar

6 comments on “Osmanlı Geri Gelecek, Zalimler Diz Çökecek!

  1. İnsanları ne kadar bu konuda bilgilendirmeye çalışsak, gerçekleri anlatsak da anında yobaz ve gerici damgası yiyoruz. Tabi ki bu bir engel değil fakat sadece biz insanların anlatmasıyla değişim çok az olur. Siyasilerin büyük önemi var bu konuda. Bence ilk ve en büyük adım olarak olarak Kamâlı putlaştıran 5816 sayılı kanun kaldırılmalı ve sonra da ülkenin “gerçek” tarihi okul kitapları uzun bir süreçte kademeli olarak değiştirilip gerçek tarih yazılmalı. Ayrıca siteniz çok güzel. Bence YouTube kanalı da açmalısınız. Bizim milletin geneli böyle uzun yazıları okumuyor fakat video şeklinde olursa izleyip bilgilenebilirler

  2. Osmanliyi geri getirttirirlermi zannediyorsunuz. Bakin en az 30 civarinda arap devleti var. Petrol kaynaklari arap uuslarin elinde çoğunlukla. Bunlarin birleşerek tek devlet olduğunu duşunursek. Ab den, abd den ve rusyadan daha geniş devlet oluyorlar. Buna türkiyeyide dahil edersek zaten osmanli sinirlarinin yuzde doksani geri gelmis oluyor. Korku bu işte o sebeple libya çad birleşir hristiyan ve yahudi dunyasi zorla tekrar ayirir, libya misir birleşir ayni guçler zorla ayirir. Misir suriye birleşir yine zorla ayirirlar. Muammer kaddafi biraz kafadan kontakti deli dolu konuşurdu ama bazen en doğruyuda o söylerdi. Neden araplar tek devlet olamiyor. Neden birbirine duşman ediliyorlar. Derdi. Adresi Abd olarak gosterirdi, saddam huseyin abd nin dostuydu. Neden onu astirdi Abd, yarin aynisini bize yapmayacaği ne malum bunlarin dedi. Bu sözler onun sonu oldu. Ülkesinde çikartilan bir içsavaşla aşağilanarak rezil ruzvan bir halde öldürüldü.
    İslam ülkelerinde oluk oluk kan akmasina sebep olanlardir kaddafiyi öldürtenler. Bunlar sadece israilin değil hristiyan dunyasininda guvenliği için yapiliyor. İslam ülkelerinin petrol kaynaklari zorla ellerinden aliniyor.

  3. KARTAL YENIDEN DOGACAK !
    Mogol saldirilari sonrasinda´da herkes artik islam birligi bitti dediler,Osmanli dogdu.
    Unutmayalim,Allah gerekirse Firavunun sarayinda bile bir Musa cikarir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s