Kemalist Resmi Tarih böyle beyin yıkadı

Kemalist Resmi Tarih böyle beyin yıkadı

*

Reklamlar

3 comments on “Kemalist Resmi Tarih böyle beyin yıkadı

  1. Filistin’de işgal altında yaşayan insanlara mesela “israili koruma kanunu” getirilmesi ve bu insanların İsraili eleştirmesinin yasaklanması, zorla sevdirilmeye çalışılması nasıl bir zulümse, Türkiye’de 5816 ile yapılmaya çalışılan benzerdir. İsrail kendine ait olmayan Filistin topraklarını uluslarası komplolarla gasp etti, Filistinlilere ait ne varsa üzerine çöktü. milyonlarca insanı katletti, sürdü, öz vatanında mülteci durumuna getirdi, hapislere doldurdu, Gazze’yi aç susuz ve dünya ile bağlantısız bıraktı, Öz vatanında parya durumuna düşürdü, en son Ezanı yasakladı, İslam medeniyetini ve hatta Mescid-i Aksayı yok edip elegeçirme için her şeyi yaptı ve hala yapmakta….! Böyle bir düzeni kanun zoruyla insanlara sevdirmekten, eleştirmeyeceksin demekten daha zalim bir şey olabilir mi?

    Türkiye de m.kemal maskesine bürünmüş kesimin tahakkümü altındadır, İngilizlerin kurguladığı Yunan Harbi oyunuyla devleti elegeçirdiler, 1. Dünya savaşında Almanya, Avusturya-Macaristan ve Bulgaristan da yenik çıktı. Bu ülkeleri kurtarıp yeniden kuran kimdir? Hiç kimse.
    Falih Rıfkı Atay, Eski Saat kitabı s.330 kuruluş döneminde 500 bin insanın öldürüldüğünü yazıyor, İngilizin şapkası için bile “kurbanlar verildi”, 1000 yıllık İslam Medeniyeti “arabın dini” denilerek yok edildi, İslama ve dine her türlü hakaret yapıldı ve hala yapılmakta. Fikir özgürlüğü altında arsızca islama saldırılmakta. Arsız ursuz hırsız dinsiz ayyaş ve mütecaviz ucube bir nesil türetildi! Eskiden avrupada Türk deyince İslam kastedilirdi, 90 yıldır yetişen çakma Türkler ve kemalist Türkçüler İslam’a “arabın dini” diyerek saldırıyor artık. Her 10 yılda bir yapılan tüm darbelerde de kemalist ilke ve inkılapları korumak gerekçe gösterildi, son 15 temmuz darbeci cuntanın adı da “yurtta sulh konseyi”. Darbe bildirisinde de hep “atatürk” vurgusu var! Yani o ismi ve ilkelerini kullanınca yaptığınız darbe bile meşru duruma geliyor!
    85 yıl uygulanan başörtüsü yasağının gerekçesi “atatürkçülük”tü. Kimse aldanmasın başörtüsü düşmanlığı hala olduğu gibi duruyor, sokakta hakarete ve saldırıya uğrayan kaç tane başörtülüye ben bizzat şahit oldum! ATAşehir’de başörtülü kadını yumrukla yere seren sokak eşkıyası şu an serbest. Aynı yumruğu heykele atsa, adliyeden de gülerek çıksa 5 yıldan yargılanacak ve asla bırakılmayacaktı. İnsan canının heykel kadar değeri yok bu düzende! Anayasanın ilk maddeleri ve esası kemalistliği referans alır. Her yerde hazır ve nazır olan, ilke ve fikirleri tartışılmaz olan kemalistlik adeta İslama alternatif bir din ve bir kutsal olarak empoze ediliyor. Bu kesim hala devletin ve sistemin en elit yerlerinde ve hala fiilen idare onlarda. Geçmişteki ve günümüzdeki bu zulüm ve haksızlıkları eleştirmek ve karşı çıkmak isteyenler de koruma yasalarıyla susturulup linç ediliyor hapislere atılıyor. İsraili kurduran da İngiliz!!!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s