Adolf Hitler’in Milliyet’te manşet olan M. Kemal Atatürk ile ilgili sözü
Adolf Hitler’in Milliyet’te manşet olan M. Kemal Atatürk ile ilgili sözü

Adolf Hitler’in Milliyet’te manşet olan M. Kemal Atatürk ile ilgili sözü

Hitler’in Milliyet’te manşet olan M. Kemal Atatürk ile ilgili sözü

*

Resimleri orjinal boyutunda görmek için üzerlerine tıklayınız

***

Yıl 1934… Hitler, Milliyet Gazetesi’ni kuran ve aynı zamanda 1920’den itibaren M. Kemal Atatürk’ün refakat subaylığını yapan Siirt milletvekili Mahmut Soydan’a, Milliyet’te manşet olan şu sözü söylemiştir:

“Türkiyede doğan ve parlıyan yıldız bize takip edilecek yolu gösterdi.”

Adam haksız sayılmaz… M. Kemal Atatürk yüzbinlerce insanı asıp kestirdi, işte Hitler de bu aynı yolu takip etti. Ama yahudi güdümlü medya M. Kemal’i “kahraman”, Hitler’i de “cani” olarak takdim ediyor. Çünkü M. Kemal Atatürk “müslümanların”, Hitler ise “yahudilerin” canına kıydı. Fark bundan ibaret.

 

**********

 

Kadir Çandarlıoğlu

 

**********

 

“Belgelerle Gerçek Tarih” isimli 792 sayfalık çalışmamızı ücretsiz indirebilirsiniz:

http://www.mediafire.com/?vgk9k8cozdpy7ez

*

Alıntılarda şu şekilde kaynak belirtiniz:

http://www.belgelerlegercektarih.wordpress.com

*

*

19 yorum

 1. Geri bildirim:Yabancı Gözüyle M. Kemal Atatürk Inkılapları « Belgelerle Gerçek Tarih

  1. Bedrettin

   Gazeteye bile inanmıyorsan ne diyelim sana…

   Sizin gibiler adam gibi konuşmak yerine evvela o bizi kurtamasaydı vs. gibi 3-5 bayat slogan atar. Daha sonra da kelime hazinesi yetmediği veya beyni öldüğü için küfreder.
   Senin gibileri insafa davet ediyorum.

 2. Ayse

  Din alimleri savaş sırasında askerin arasına katılmak istememiş ve kaçmaya çalışmışlardır.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK hepsini yakalatıp KURAN üzerine basarak karşı tarafa geçenleri bağışlayacağını basmayanları ise asacağını söylemiştir.Din adamlarının yarısından fazlası KURAN’ın üstüne basıp karşıya geçmiştir kalan din adamları ise ölüme hazır durumda beklerler.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK emir verir KURAN’a basan Din adamlarını astırır KURAN’a basmayan din adamlarına ise savaşa katılmamaları için izin verir. Belge dediğin şey sadece yazılar ve sen MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü ANLAYAMAMIŞSIN

  1. Bekir Bulut

   Yahudi yahudiyi ,diktatör diktatörü emsal alır.Anlayan anladı. Mussolini de zaten onun talebesiymiş.Bu iki hodbin adam onu emsal aldıklarını söylerken hodbinliği bile bir kenara bırakıyorlar. Zaten o kadar kişiyi asan adamı bunlar tabi sever!
   Ayrıca Elhamdülillah İslamlar cennete gidecek.Sen Allah korusun bu minvalde ölürsen cehenneme gidersin.Tövbe et kelime-i şahadet getir ve kullara kulluk hevesinde koşmayıp laik rejimin masallarına kanma!

 3. ismail

  Bana 1996 da şoyle bir şey anlatilmisti.. Ataturk çok dindardi. Namazlara gitmemesinin sebebi 16 yaşindaki rum genci ona camiye giderken suikast yapti. Oda can guvenliği için gidemez oldu. Gerçekmi bu. Hayir masal. Atayi aklama paklama kemalstlerce bazi şeylere gerekce uydurma masallari. Ayşe sanada masal anlatmişlar, uyuma artik. Gerçekle masali ayirmasini bil.

 4. ismail

  Bayram sizinkiler sadece islama değil türklügede her kaziği sokmuşlar. Gavurlar gitmese kalsa ancak onlarin yaptiklarini yapardi. Sen türk olsa gorürdün yapilan rezillikleri. Anlardin yahudi şeytanlarinin kirli oyunlarini. Sende onlardan olmalisin.

  1. Murat, Türk milletine hakaret edemezsin. Türk milletinin istikbalini bir adama maletmek, Türk milletine yapilmis en büyük hakarettir. Kurtulus savasi m. kemalden evvel baslamisti. M. Kemal sonradan katildi. M. kemal senin adinin degil ama ruhunun papadapulos olmasini saglamis, farkinda degilsin. Iste bunun icin yunan basbakani venizelos m. kemali nobel’e aday göstermistir.

  2. Mehmet

   Murat’dım hiç düşündü mü? Olmadığı halde Ermeni soykırımı halen propagandası yapılırken güya denize dökülen yunanlıların evlatları neden atalarının denize dökülme propagasını yapmıyorlar. Sence bunda bir iş yok mu? Düşün cevabını yaz buraya.

  3. ismail

   Murat biz bunlara cevap verdik. Hemde döndüre döndüre kaç çeşit. Ne hikmetse o taraflardan goç edenler söyluyor bu laflari. Yunan bugün gelse butun anadoluyu işgal etmiş olsa. Halk kazma kurekle kovar bi kaşik suda boğar onlari. Sadece istanbulu işgal etmiş olsa elinde tutmaya gucu yok. Osmanliyi kemalizme devretmek için kandirma savaşidir diye defalarca yazdik. Al haritayi bi yunanistana bak. Bide türkiyeye. Bize karşi varliğini ingiltere fransa ve rusyaya borçlu olan ufacik bir devlet bizi nasil işgal edecekte elinde tutabilecek. Aklinizda kalmamiş sizin.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: