Kemalizm, Tarihe Siyonizm gözlüğü ile bakmaktır
Kemalizm, Tarihe Siyonizm gözlüğü ile bakmaktır

Kemalizm, Tarihe Siyonizm gözlüğü ile bakmaktır

Kemalizm, Tarihe Siyonizm gözlüğü ile bakmaktır

*

Resimleri orjinal boyutunda görmek için üzerlerine tıklayınız

***

Bu kemalistler ne garip…

13 sefere çıkan, Bağdat, Belgrad, Rodos, Boğdan ve Macaristan vs. gibi ülkeleri fetheden Kanuni Sultan Süleyman’ı (rahmetullahi aleyh) haşa Harem’den çıkmayan biri olarak tanıtıyorlar, ama yaklaşık 400 yıl hakimiyetimiz altında bulunmuş olan -affedersiniz- kıçı kırık Yunanlılara karşı zafer kazandı diye M. Kemal’i Türklerin Atası yaptılar. Hatta “Atatürk olmasaydı…” diye başlayan sloganlar ürettiler.

Bu bakış açısı, siyonist bir bakış açısıdır. Yaklaşık bir asırdır, tarihimize siyonizm gözlüğü ile bakmamızı sağlamak için çalıştılar.

Buna göre;

Devletin başında bulunması gerektiği için hacca gidemeyen Padişahlar: “kötü”, ancak “halkın” hacca gitmesini engelleyen M. Kemal Atatürk “iyi” oldu.[1]

Gizlice içki içtikleri iddiasıyla bir – iki Padişah: “kötü”, fakat içki fabrikası kuran ve “alenen” içen, üstelik “halkın” da içmesini temin eden M. Kemal Atatürk: “iyi” oldu.[2]

Halktan bir kesim peşine takılır da binlerce insan ölür endişesiyle isyan eden kardeşini feda edip öldüren Padişahlar: “kötü”, fakat sırf şapkaya muhalif olduğu gerekçesiyle kardeşini, yani ailesinden birini değil de “halkı” katleden M. Kemal Atatürk: “iyi” oldu.[3]

Yabancı kadınlarla evlilik yaptıkları için Padişahlar: “kötü”, ancak “halktan” olan kadınları çırıl çıplak soyup Iran Şahı’na takdim eden M. Kemal Atatürk: “iyi” oldu.[4]

Insan hakkı, din hürriyeti diye Hıristiyan ve yahudilerin bile ibadetine karışmayan Padişahlar: “kötü”, ama Müslümanların Ezanından “Allah” ismini çıkaran M. Kemal Atatürk: “iyi” oldu.[5]

Bu listeyi uzatmak mümkün, lakin lafı fazla uzatmak istemiyoruz.

M. Kemal Atatürk’ü genelde “Allah ile kendi arasında” diyerek savunan kemalistlerin, Padişahların kendilerine ve ailelerine ait olan, dolayısıyla “Allah ile kendi aralarında” olan meselelere burunlarını sokup kötülemeleri, diğer taraftan “halka” zarar veren M. Kemal Atatürk’ü yüceltmeleri, sadece; “tarihe siyonizm gözlüğü ile bakmak”la izah edilebilir.

Buna mukabil Müslümanlar olarak biz, tarihe “siyonizm gözlüğü” ile değil, “gönül gözüyle” bakar, “Islam”ı ölçü alırız.

 

**********

 

KAYNAKLAR:

[1] Kemalist rejimin hakim olduğu Türkiye’de Hacca gitmek yasaktı:

https://belgelerlegercektarih.com/2012/06/15/kemalist-rejimin-hakim-oldugu-turkiyede-hacca-gitmek-yasakti/

[2] Kemal Atatürk’ün; “Padişahlar gizli içerdi, ben açık içiyorum!” sözü hakkında:

http://belgelerlegercektarih.com/2012/07/18/kemal-ataturkun-padisahlar-gizli-icerdi-ben-acik-iciyorum-sozu-hakkinda/

[3] M. Kemal Atatürk’ün Şapka Zulmü ve Istiklal Mahkemesi’nde asılan alimler, hocalar:

http://belgelerlegercektarih.com/2012/04/30/m-kemal-ataturkun-sapka-zulmu-ve-istiklal-mahkemesinde-asilan-alimler-hocalar/

[4] “Kemal Atatürk olmasaydı baban kim olurdu, o namusumuzu kurtardı” diyenlere ithaf olunur. Kadınları çırıl çıplak soyup Iran Şahı’na takdim eden M. Kemal Atatürk:

http://belgelerlegercektarih.com/2012/05/19/kemal-ataturk-olmasaydi-baban-kim-olurdu-o-namusumuzu-kurtardi-diyenere-ithaf-olunur/

[5] Kemal Atatürk’ün eseri: Kuran ve Ezan’ın yasaklanması:

http://belgelerlegercektarih.com/2012/04/29/kemal-ataturkun-eseri-kuran-ve-ezanin-yasaklanmasi/

Ayrıca bakınız; Atatürk’ün yasakladığı Ezan-ı Muhammedi’yi Adnan Menderes serbest bıraktı:

http://belgelerlegercektarih.com/2012/05/27/ataturkun-yasakladigi-ezan-i-muhammediyi-adnan-menderes-serbest-birakti/

 

**********

 

Kadir Çandarlıoğlu

 

**********

 

“Belgelerle Gerçek Tarih” isimli 792 sayfalık çalışmamızı ücretsiz indirebilirsiniz:

http://www.mediafire.com/?vgk9k8cozdpy7ez

*

Alıntılarda şu şekilde kaynak belirtiniz:

http://www.belgelerlegercektarih.wordpress.com

*

*

7 yorum

 1. Geri bildirim:Atatürk’ün ismi Kemal mi Kamal mı ? « Belgelerle Gerçek Tarih

 2. Geri bildirim:Uluslararası zalimler Böl Parçala Yut stratejisini tekrar uygulamaya koydu | Belgelerle Gerçek Tarih

 3. Sana ne yobaz

  Elilah yani Allah yok, olsa bu saçmalıkların için seni çoktan çarpmıştı.

  Ben Atatürk’çü değil, Atatürk’ün yanlışlarını bilirim fakat senin gibi soysuz ve aptalları bu ülkede yeterince temizliyemedi ve insafsa davrandı diye kınıyorum…

  Böcekler saygı duyarım fakat sizin gibi yobazların yaşam Hakkı olmalıydı.

  Bir bok olmadığınızı bildiğiniz için başkalarını boka donarak kendiniz Ada’m yerine koydurmaya çalışırsınız.

  Fakat Atatürk karşınızda olsaydı Allah’ı bile inkar edecek kadar kişiliksiziniz….

  İstediğin kadar cevap vermeye çalış, söz Hakkın olamaz çünkü hak nedir bilmeyen için hak verilmez.
  Hak veya haklı olmak için subjektif yorum yapanların işi değil, objektif değerlendirme yapanların işidir….

  1. janissary

   Allah yoksa kulu burada seni embesil dejenere avrupa yalaması hain.

   Elilahı bile Türkçede dahi yazamıyorsun.Elilahı Arapça gramerde harf yutup Allah yapsana ha kör kara cahil seni.Ateist kemalist sitelerde gazı alıp buraya geliyorsun değil mi kaşarlı motor seni.Koduğum daha türkçe düzgün cümle kuramıyor gelmiş alilah tan Allah muhabbetine giriyor mal.

   Benim dedem şehit.Bu ülkenin toprağı yok,Toprak diye biz toz olmuş şehit bedenleri üzerinde yaşıyoruz.Dedemin bedeni bu toprakta O Allah rızası için Paygamber şefaati için bu vatan uğruna şehit oldu bedeni toprakta üstünde Türk bayrağı var tepesindeki minareden de 5 vakit ezan okunuyor.Maçası sıkan varsa hadi..ezan burada bayrak burada vatan burada hadi o cenabet elinizi bir sürün bunlara bakalım ne oluyor?Sen kimsin şehitliğe ordumuzun temeli olan peygamber ocağı mehmetçiğe hakaret ediyorsun klavye soytarısı seni.

   kemalin karşısında kemali inkar edip asılan işkenceye uğrayan bir sürü kahraman yazarım sana…Seninki ne yaptı savaşta zor durumda meclis açılırken Allah Muhammed din iman dedi..gücü ele geçirince döndü Allah yok din yok deyip fakir halkın tepesine bindi.

   sizin mabadını yalamaktan büyük zevk aldığınız ikinci adam din islam düşmanıydı kaldırmayı kafasına koymuştu ama eşi dindar cesur bir hanımefendiydi.Bunun suratına tüküre tüküre abdest aldırırdı.Bir o eşi olan hanımefendi bir de o zamanda patlak veren 2. dünya savaşı neticesinde faşist hitler balkanlara dayanıp sovyetleri tehdit edince savaş tehlikesi oluşunca Allah muhammed din İslam şehitlik kavramlarının yine gerekli olacağını halkı laiklikmiş elitizm miş kemalizmmiş böyle saçmalıklarla cepheye çekemeyeceğini bildiğinden tırsıp pustu.kimmiş burada kişiliksiz karaktersiz ha klavye böceği seni.

   sen kimsin yahu söz hakkımız yokmuş sana mı soracağız embesil.Aldın mı cevabını fransız uşağı.ingiliz köpeği.Yahudi dölü.Siyonistlere çakan bu konu başlığında gelip bok kusman beni şaşırtmadı.Ağzınla sıçıp mabadınla konuşuyorsun kelimelerin ağzındaki o bok kokusunu buraya dek yayıyor ve midemi bulandırıyor.

   Gelmiş benim dedeme hakaret ediyor,Bu ülkenin zaferlerinde mücadelelerinde tek temel unsur olan Allah için şehitlik kavramına bunun doğrultusunda bugün dahi terörle mücadelede şehitler verdiğimiz peygamber ocağı anlamına gelen ‘Muhammed(s.a.v.) ten gelen mehmetçiğe o çatallı bok kokan pis dilini uzatıyor bir de haktan subjektiflikten bahsediyor bu soysuz it.

   Allah la sorunun varsa öbür tarafta gocunursun.Bu ülkede Allah peygamber yolu için şehit olmuş canını kanını vermiş bir nesil ve torunları var.Senin o pis taharetsiz cenabet mabadını kuş tüyü yastığa koyup sanaldan klavyeyi tuşlayarak namertçe sallamana benzemez bu o insanlar şehit oldu gencecik gün görmemiş hayatlarını feda etti senin gibi bok ürünleri anasının doğurmayıp sıçtıkları gelip burada havlasın diye değil.

   sen subjektifliğin adiliğin sözlükteki karşılığısın .

  2. ibrahim383838

   Elilah değil Allah. Sağda solda duyduğun IQsuz yahudi iftiralarının hiçbir temeli yok. bu 1. Sen Atatürkçünün, putçunun önde gideni, bayrak taşıyanısın. Bırak onu eleştirmeyi bilmeyi, onu kanıtlarıyla düzgünce eleştirenlere anca küfür ve hakaret etmenden belli ne kadar putçu olduğun. Bu 2. IQsuz bir küfürbaz ergen olarak, burada asıl sen ve senin gibi cahil köpeklerin konuşmaya hakkı yok. İnsan gibi soru sormayı ve bilmediklerin olduğunu kabul etmeyi bilmeyenlerin burda işi yok. Ya adam gibi cahilliğini kabul edip düzgünce dinleyeceksin. Ya da siktirolup gideceksin velet-i zina. Bu da 3. IQsuz bir ergen olarak klasik “yobaz” bilmem ne falan filan slogan kelimelerini sıralamışsın, aferin sana otur 100. Yobaz kelimesi, dinini baskılayana denir. Sizin gibilerin dini Kamalistlik olduğu için, putunu başkalarına baskılamaya çalışan, dolayısı ile asıl yobaz sensin. “Yobaz,koyun, çomar, gerici” ve benzeri slogan kelimeler, sizin gibi salak ve cahil veletleri kurtarmıyor malesef. Objektiflikten de Dünya üzerinde en son bahsedecek kişisin. Şimdi sg, bu da 4.

 4. ismail

  meye. Kimisi dünyayi yenmiş olarak bilinir ama. Vakit saat geldiğinde yatagindan doğrulamaz. Bağirir avaz avaz. Karnindan su çekilir. Doktorlar çaresizdir. Milyarlar gelse yine çaresiz kalirlar. Eyvah deme zamanidir artik. Allah kendisine nankör gelen nemrutu bir sivrisinek ile devirmiştir. Allaha azginlik eden nemrut ona secde halinde iken ölmuştur.
  Hindistan 1764-1942 doneminde ingiliz isgali altindaydi. Onmilyonlari zor bulan ingiltere yuzmilyonlari bulan hindistani nasil yonetiyordu dersiniz. Ayriliklari kullanarak milleti birbirine duşurüp kirdiriyordu. Yada toplum önderlerine hak etmedikleeri rutbe ve payeler vererek onlari çok buyuk insan gibi gostererek toplumlari uyutiyor guduyordu.
  Bizdeki işbirlikci birilerinede bizim dedigimizden çikmayin biz sizi en buyuk yapmasini biliriz dedi. Onlarda oyle yapti.o sebeple buyuduler. Adam oleli bir omur oldu halda devletin en buyukleri bile önünde baş eyiyor. Kendinin hicbirseyden haberi yok. Sakin bu işin arkasinda ingiltere abd ve siyonizm ile içimizdeki işbirlikcileri olmasin.
  Birde yunanistan çok kuçuk osmanlinin rakibi dunya idi mustafa kemalin kuçucuk yunan. Kandirmaca açik değilmi. Ver turkiyenin yonetimini 10 yaşindaki çocuga hucum etsin yunana. Sadece dunya karişmasin bir hafta sonra yunanistanin ne adi kalir ne sani.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: