Adolf Hitler’in Milliyet’te manşet olan M. Kemal Atatürk ile ilgili sözü

Hitler’in Milliyet’te manşet olan M. Kemal Atatürk ile ilgili sözü

*

Resimleri orjinal boyutunda görmek için üzerlerine tıklayınız

***

Yıl 1934… Hitler, Milliyet Gazetesi’ni kuran ve aynı zamanda 1920’den itibaren M. Kemal Atatürk’ün refakat subaylığını yapan Siirt milletvekili Mahmut Soydan’a, Milliyet’te manşet olan şu sözü söylemiştir:

“Türkiyede doğan ve parlıyan yıldız bize takip edilecek yolu gösterdi.”

Adam haksız sayılmaz… M. Kemal Atatürk yüzbinlerce insanı asıp kestirdi, işte Hitler de bu aynı yolu takip etti. Ama yahudi güdümlü medya M. Kemal’i “kahraman”, Hitler’i de “cani” olarak takdim ediyor. Çünkü M. Kemal Atatürk “müslümanların”, Hitler ise “yahudilerin” canına kıydı. Fark bundan ibaret.

 

**********

 

Kadir Çandarlıoğlu

 

**********

 

“Belgelerle Gerçek Tarih” isimli 792 sayfalık çalışmamızı ücretsiz indirebilirsiniz:

http://www.mediafire.com/?vgk9k8cozdpy7ez

*

Alıntılarda şu şekilde kaynak belirtiniz:

http://www.belgelerlegercektarih.wordpress.com

*

*

Reklamlar

12 comments on “Adolf Hitler’in Milliyet’te manşet olan M. Kemal Atatürk ile ilgili sözü

 1. Geri bildirim: Yabancı Gözüyle M. Kemal Atatürk Inkılapları « Belgelerle Gerçek Tarih

  • Gazeteye bile inanmıyorsan ne diyelim sana…

   Sizin gibiler adam gibi konuşmak yerine evvela o bizi kurtamasaydı vs. gibi 3-5 bayat slogan atar. Daha sonra da kelime hazinesi yetmediği veya beyni öldüğü için küfreder.
   Senin gibileri insafa davet ediyorum.

 2. Din alimleri savaş sırasında askerin arasına katılmak istememiş ve kaçmaya çalışmışlardır.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK hepsini yakalatıp KURAN üzerine basarak karşı tarafa geçenleri bağışlayacağını basmayanları ise asacağını söylemiştir.Din adamlarının yarısından fazlası KURAN’ın üstüne basıp karşıya geçmiştir kalan din adamları ise ölüme hazır durumda beklerler.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK emir verir KURAN’a basan Din adamlarını astırır KURAN’a basmayan din adamlarına ise savaşa katılmamaları için izin verir. Belge dediğin şey sadece yazılar ve sen MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü ANLAYAMAMIŞSIN

  • Yahudi yahudiyi ,diktatör diktatörü emsal alır.Anlayan anladı. Mussolini de zaten onun talebesiymiş.Bu iki hodbin adam onu emsal aldıklarını söylerken hodbinliği bile bir kenara bırakıyorlar. Zaten o kadar kişiyi asan adamı bunlar tabi sever!
   Ayrıca Elhamdülillah İslamlar cennete gidecek.Sen Allah korusun bu minvalde ölürsen cehenneme gidersin.Tövbe et kelime-i şahadet getir ve kullara kulluk hevesinde koşmayıp laik rejimin masallarına kanma!

 3. Bana 1996 da şoyle bir şey anlatilmisti.. Ataturk çok dindardi. Namazlara gitmemesinin sebebi 16 yaşindaki rum genci ona camiye giderken suikast yapti. Oda can guvenliği için gidemez oldu. Gerçekmi bu. Hayir masal. Atayi aklama paklama kemalstlerce bazi şeylere gerekce uydurma masallari. Ayşe sanada masal anlatmişlar, uyuma artik. Gerçekle masali ayirmasini bil.

 4. Bayram sizinkiler sadece islama değil türklügede her kaziği sokmuşlar. Gavurlar gitmese kalsa ancak onlarin yaptiklarini yapardi. Sen türk olsa gorürdün yapilan rezillikleri. Anlardin yahudi şeytanlarinin kirli oyunlarini. Sende onlardan olmalisin.

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s