Kemalistlerin tescilli tâciz ve tecâvüz listesi (İnanmayan araştırsın)
Kemalistlerin tescilli tâciz ve tecâvüz listesi (İnanmayan araştırsın)

Kemalistlerin tescilli tâciz ve tecâvüz listesi (İnanmayan araştırsın)

Kemalistlerin tescilli tâciz ve tecâvüz listesi (İnanmayan araştırsın)

*

Listeye geçmeden evvel bana göre bir başka vicdansızlığı, ahlaksızlığı zikretmek istiyorum. Bu liste Murad Bozkuş isimli bir kardeşim tarafından hazırlandı ve Facebook‘ta paylaşıldı. Twitter kullanmadığı için ben de bu yazıyı 12.01.2020‘de Twitter’a taşıdım ve onun ismini de ekledim. Eklemeseydim hiçbir şey demezdi, lakin böyle bir vicdansızlığı, ahlaksızlığı kendime yakıştıramam, böyle bir şey aklımın ucundan dahi geçmez. Herkes, verdiği emeğin karşılığını maddi ve manevi olarak almalıdır.

*

Murad Bozkus kemalistlerin tescilli taciz ve tecavüz listesi Süleyman Özisik intihal1

 

 

***

Fakat bu listeyi, bizim cenahtan olduğu söylenen Süleyman Özışık isimli yazar, 03.02.2020 tarihli Türkiye Gazetesi‘ndeki köşesinde “Tecavüzcü Ensar Vakfı öyle mi?” başlıklı yazısında Murad Bozkuş‘un ismini verme ihtiyacı hissetmeden yayınladı. Hadiselerin sıralaması ve kelimeler dahi neredeyse aynıdır.

*

Murad Bozkus kemalistlerin tescilli taciz ve tecavüz listesi Süleyman Özisik intihal2

( https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/suleyman-ozisik/612033.aspx )

***

Ayrıca Twitter hesabında köşesindeki yazının linkini paylaştı. O paylaşımın altına bu çalışmanın Murad Bozkuş isimli kardeşime ait olduğunu yazdım. Ancak buna rağmen 29.04.2020 tarihinde YouTube kanalında paylaştığı bir videoda aynı listeyi yine çalışmayı yapan kardeşimin ismini zikretmeden verdi. Bazı cahillerin sözüne bakılırsa, neymiş, daha fazla kişiye ulaştırıyormuş... Böyle bir müdafaa olamaz. Daha fazla kişiye ulaştırması, çalışma yapanın ismini vermesine mani değildir.

Bir de kendisine “Allah razı olsun” diyen takipçilerine “teşekkür” etmesi yok mu… Murad Bozkuş‘a edilmesi lazım gelen duaları gasp etmenin vebali herhalde kendisine günah olarak yeter… Allah Teala kul hakkını affetmez!

Insanlara saygı duyun!

Emeklerine hürmet edin!

Bu yazıyı okuyanlara rica ediyorum, lütfen Murad Bozkuş kardeşime dua ediniz…

Bu tarz çalışmalar yapan insanların isimlerini verip onları daha fazla çalışmaya teşvik etmek varken, neden emeklerine çörekleniyoruz?

Maalesef bizim cenahta ahlak falan kalmamış, bir de CHP’lilere ahlak dersi vermeye yelteniyoruz.

Pes doğrusu…

***

Şimdi gelelim Kemalistlerin tescilli tâciz ve tecâvüz listesine:

1 – CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeğeni Hıdır Çakmak, 4 kız çocuğunu tâciz ettiği için 20 yıl hapis cezası aldı. CHP beraatini istedi, tahliye olmayınca Kılıçdaroğlu ile akrabalığı örtbas edildi.

2 – CHP’li Manavgat ilçe yöneticisi ve aynı zamanda Gazeteci olan Recep Memili, kız çocuğuna tâcizden hapis cezası aldı.

3 – CHP’li müsteşar Saim Kendir, yüzme öğretme bahânesiyle 4 kız çocuğunu taciz ettiği gerekçesiyle 18 yıl 9 ay hapse mahkum edildi.

4 – CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, mavi tık’lı, onaylı resmi twitter hesabında pedofili/çocuk pornosu paylaştı. Sadece iki dakika sonra paylaşımı silip hesabının hacklendiğini, çalındığını açıkladı ve konu kapandı. Oysa çalınan bir hesabı, en iyi bilgisayar uzmanları bile 10 dakikadan önce geri alıp kurtaramaz.Üstelik onaylı hesaplara giriş için telefondan onay kodu istendiğinden onaylı hesaplar çalınamaz. Beğeneyim derken tweetlemiş olsa gerek.

5 – CHP İzmir/Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, emri altındaki Zabıta bir bayanı taciz etti. Mağdur şikayetçi olunca “içkiliydim, özür dilerim” diyerek suçunu itiraf ederken, CHP yönetimi ise “Duruma bakıldığında, bir komplo olduğu görülüyor” diyerek tacizci Başkanı savundu.

6 – CHP Mudanya ilçe Başkanı Hasan Yıldırım, Kılıçdaroğlu’nun toplantı düzenlediği otelde garson kızı taciz etti. Hâdise ilk başta örtbas edilmeye çalışıldı fakat alenen ortaya çıkınca gizlemeye çalışanlar da tepki göstermek durumunda kaldı.

7 – CHP Yalova MV. Muharrem İnce,CHP’li bir bayana “Abazayım gel” şeklinde mesajlar atarak taciz etti. Bayan durumu parti içinde dillendirip mesajları gösterince CHP’li kadınlar da tepki gösterdi, M. İnce ise mağdur bayan için “O bir AKP’li, iftira atıyor” diyerek kendini savundu.

8 – CHP’li Tekirdağ/Saray Belediyesinde Başkan Danışmanı Savaş Korucuoğlu, stajyer öğrencileri taciz etti. En vahimi ise konunun CHP Tekirdağ milletvekillerine iletilmesine rağmen söz konusu kişiler hakkında hiçbir işlem yapılmadığı hatta konunun kapatılmaya çalışıldığı ortaya çıktı.

9 – Yine CHP’li Tekirdağ/Saray belediyesinde Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi olan Dilaver Perçin, 25 yıl belediyede hizmet veren Ö.T.yi taciz etti. Çünkü daha evvelki hâdisede, hiç bir önlem alınmamıştı.

10 – CHP’li İzmir/Güzelbahçe Başkan yardımcısının oğlu Onur Günay, bir bayanı tâciz ettiği gerekçesiyle mağdur bayan tarafından şikayet edildi. Onu karakoldan almaya gelen babası Mustafa Günay, karakol önünde aracının plakasını söktü. Günay ne aklandı ne de ceza aldı, konu kapandı.

11 – Döşemealtı Mesire alanında kurulan CHP Antalya İl Gençlik Kolları kampında İl Başkanı M.C’nin 17 yaşındaki CHP’li bir genç kızı taciz etti. Hâdise önce örtbas edilmeye çalışıldı. Ancak tepkilerin büyümesi üzerine İl Başkanı ve örtbas edenler görevden alındı.

12 – Cumhuriyet Halk Partisi 36.Olağan Kurultayı’na gitmek için Kuşadası’ndan hareket eden otobüste 13 yaşındaki erkek çocuğunu taciz eden CHP Kuşadası İlçe Yöneticisi M.Y tutuklanarak cezaevine kondu. CHP yönetiminden açıklama yapılmadı.

13 – CHP’li Sivas Akıncılar ilçe Başkanı H.Ç, Akıncılar İlköğretim okulu Sınıf Öğretmeni E.S’yi tâciz ettiği gerekçesiyle tutuklanıp 2 yıl bir ay hapis cezâsına çarptırılarak cezaevine konuldu.

14 – Adana’nın Kozan ilçesinde pitbull cinsi köpeklerle korkuttukları yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptırdıkları gerekçesiyle adliyeye sevk edilen ve aralarında CHP Kozan Gençlik Kolları Başkanı Kadir Oruç’un da bulunduğu 18 kişilik çete tutuklandı.

15 – İstanbul’da seçimden 4 gün sonra metrobüsde 1 kadını taciz eden kişinin Ekrem İmamoğlu’nun adamı Fatih Özdemir olduğu ortaya çıktı. Sosyal medyada bu olay üzerinden seri paylaşımlar yapan CHP’liler,sapığın kendilerinden olduğunu öğrenince tüm hesaplardan paylaşımları kaldırdı.

Zinaya giren hadiseleri ise saymıyoruz, sadece medyaya yansıyan ve hiç gündemde yer almayan taciz olayları bunlar. CHP’nin seçim otobüsünde travestilerle basılanlar gibi zinâ sayılan mevzuları da sayarsak bitmez bu yazı.

İnanmayanlar haber arşivlerine girip araştırsın.

Murad Bozkuş

.

4 yorum

    1. Halil

      Ensar vakfı olayı için araştırma önergesi veren CHP kendi tecavüzleri için neden araştırma önergesi vermez de üzerini kapatmaya çalışır ki.. işleri güçleri algı ve hedef saptırma

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: