Bir Mason’un itirafı…
Bir Mason’un itirafı…

Bir Mason’un itirafı…

Bir Mason’un itirafı…

*

Resimleri orjinal boyutunda görmek için üzerlerine tıklayınız

louis massignon müslümanlarin herseyini bozduk, bir masonun itirafi, ehli sünnet

***

Louis Massignon:

“Müslümanların herşeyini bozduk, yok ettik. Dinleri inançları, dine bağlılıkları ve insani duyguları yok oldu. Onların milli ve manevi değerlerini, batı medeniyeti potasında eriterek kendimize benzettik.

Islamiyeti öğrenmeyi, yaşamayı, namaz kılmayı, Kur’an öğrenmeyi suç ve gericilik[irtica] olarak göstermeyi başardık. Artık çoğu hiçbirşeye tam olarak inanmıyor. 14 Asırlık dinlerini, itikatlarını, ibadetlerini tartışılır hale getirdik! Onları derin boşluğa düşürdük. Bundan sonra siz misyonerlerin işi daha kolay oldu! Maaş bağlayarak, vize vaadi, yurt dışı imkanı, hatta cinselliği kullanarak Müslümanları hıristiyan yapınız.[1]

***

Bu masonun şu itirafı çok önemli: “Islamiyeti öğrenmeyi, yaşamayı, namaz kılmayı, Kur’an öğrenmeyi suç ve gericilik[irtica] olarak göstermeyi başardık. ”

Irtica/gericilik, bu kelimeler size bir şey hatırlatıyor mu? Bu ülkede namaz kılmak ve Islamiyeti yaşamak, “yobazlık/ irtica” yani “gericilik” olarak takdim edilmiyor mu? Kur’an okumak yasak değil miydi? Peki bütün bunlar kimin planlarıymış gördünüz mü?

Ayrıca “14 Asırlık dinlerini, itikatlarını, ibadetlerini tartışılır hale getirdik!” diyor. 14 asırdır Ehl-i Sünnet itikadı vardı ve bunu bozmaya çalışıyorlar. 1400 yıldır belli olan itikadlarımızı ve ibadetlerimizi bazı sahte hocaları TV’lere çıkarmak suretiyle tartışılır hale getirdiler. Bu nedenle Ehl-i Sünnet’e sımsıkı sarılmalıyız.

***

Konuyla alakalı iki yazımızı dikkatlerinize arz ediyoruz:

http://belgelerlegercektarih.com/2012/07/30/kemalizmin-din-oyunu-mezhep-ve-hadis-i-serifleri-inkar-13-bolum-uydurma-hadis-diyenlere-cevap/

http://belgelerlegercektarih.com/2013/03/10/turkce-ibadet-olur-diyen-yasar-nuri-ve-avenesine-cevap/

 

**********

 

KAYNAK:

[1] Louis Massignon, Su Dergisi, yıl 1, sayı:3,mayıs-haziran 2005.

 

**********

 

Kadir Çandarlıoğlu

 

**********

 

Alıntılarda şu şekilde kaynak belirtiniz:

http://www.belgelerlegercektarih.wordpress.com

*

*

2 yorum

 1. Geri bildirim:Uluslararası zalimler Böl Parçala Yut stratejisini tekrar uygulamaya koydu | Belgelerle Gerçek Tarih

 2. BEKİR HARUN DÖNMEZ

  SEVGİLİ DOSTUM,

  HER ŞEY GÜN GİBİ ORTADADIR. KEMALİST VATANDAŞLARIMIZ ASLINDA MUSTAFA KEMALİ SAVUNMUYOR. ALIŞTIKLARI BU DİNSİZ YAŞAMI KORUMAYA ÇALIŞIYORLAR. OSMANLI ŞEYTANA TAPANA BİLE CEZA TATBİK ETMEMİŞKEN ENDİŞELERİ YERSİZDİR. BU İNSANLAR DİNEN YASAK EDİLEN HER FİİLİ ÖZGÜRCE İŞLEMEKTEDİRLER. EĞER ALLAH’IN EMRETTİĞİ GİBİ ŞER-İ HÜKÜMLERE DÖNÜLECEK OLURSA BU HAL ORTADAN KALKACAK VE İSTEDİKLERİ ŞEKİLDE HAYAT SÜREMEYECEKLER. ASLINDA GAYRI MÜSLİM STATÜSÜNDE YAŞAYIP CİZYE ÖDEYEREK MEVCUDİYETLERİNİ SÜRDÜREBİLİRLER. O VAKİT KİMSE SEN NİYE ORUÇ TUTMUYORSUN, NAMAZ KILMIYORSUN DEMEZ! KANUNLARIMIZA DA UYDUKLARI SÜRECE BU ÇOK ULUSLU DEVLET YAPISINDA HER ZAMAN YER VARDIR. YOKSA MUSTAFA KEMAL ZATEN TARİH TE KALMIŞ BİR ZATTIR. ONU KORUMA KANUNU DA ENİNDE SONUNDA KALKACAKTIR. MÜHİM OLAN ONDAN SONRA NE YAPACAĞIMIZDIR.
  ACİL EYLEM PLANIMIZ ŞÖYLE OLMALIDIR;
  O! NE YAPTIYSA TAM ZIDDI!
  YALNIZ BİR ŞEY KAFAMI ÇOK KURCALIYOR. ŞU KİFAYETSİZ DİLİ NASIL DÜZELTİRİZ? KELİME ZENGİNLİĞİMİZ, EN BÜYÜK SERMAYEMİZ OLAN ASIL TÜRKÇEYE NASIL DÖNEBİLİRİZ?
  O DİLİ TEKRARDAN RESMİ DİL YAPIP İÇİNE YABANCI KELİME SOKULMASINI YASAK EDECEK BİR KANUN TERTİP EDİLMELİDİR. BİRİNİ! KORUMA KANUNU YERİNE ‘DİLİMİ’ KORUMA KANUNU GEREKMEKTEDİR. REJİM YERİNDEDİR. TAYYİP BEY DEN ALLAH RAZI OLSUN. TÜRKLER TEK BAŞLILIK İLE BAŞARILI OLURLAR. O SEBEPLE BAŞKANLIK SİSTEMİNİ BAŞKANIN YETKİLERİNİ BİRAZ DAHA ARTTIRARAK KALICI HALE GETİRMELİYİZ. AKABİYETİNDE İSE HER VAZİFE LİYAKATE DAYANDIRILMALIDIR.
  DÜŞMANLARIMIZ BİZDEN KORKUYOR DOSTLARIM. 600 SENE SAVAŞARAK YIKAMADIKLARI DEVLETİ ENİNDE SONUNDA FİTNEYLE YIKTILAR. AMA MİLLET TE BUNA MÜSTEHAK OLMUŞTU ZATEN. ŞİMDİ İBRE TEKRARDAN BİZE DÖNMÜŞ DURUMDA. DÜŞMANIN İÇİMİZE EKTİĞİ NİFAK TOHUMLARI KISA SÜREDE BÜYÜDÜ VE BİÇİLDİ. AMA BU MAYA TUTMADI. İMANLI İNSANLARIN DUALARI VE ECDADIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE DÖNÜŞ BAŞLADI. BİR ZAMANLAR HAİN İLAN EDİLENLER İÇİN BUGÜN MEVLÜT OKUTULUYOR. VE TAM TERSİNE KAHRAMAN GÖZÜYLE BAKILANLARADA LANET EDİLİYOR. BU MİLLETİN VİCDANLI İNSANLARI ARTIK KOMADAN ÇIKIYOR GERÇEKLERİ İDRAK EDİYOR. 100 YILLIK YALANLAR BİRER BİRER ORTAYA ÇIKIP İNFİAL YARATIYOR. KURTULUŞ SAVAŞI YALAN – İSTİKLAL MÜCADELESİ YALAN – YUNAN ZAFERİ DENİLEN HİKAYEYE 6 YAŞINDAKİ KIZIM BİLE İNANMIYOR.. MUSTAFA KEMAL HAKKINDA SÖYLENEN HER 100 KELİMEDEN 99u YALAN 1i İSE ŞÜPHELİDİR. LAİKLİK DİYE UYGULAMAYA KONULAN KANUN DEYİM YERİNDEYSE BİR SOYKIRIM ARACI OLARAK
  KULLANILMIŞTIR. AHLAK YOKSUNU İDARECİLER BU ŞEREFLİ MİLLETİ ONYILLAR BOYUNCA KÜÇÜK DÜŞÜREREK GÜYA YÖNETMİŞ VE FAKAT ASLINDA SÖMÜRMÜŞLERDİR. EVET TÜRKİYE 100 YIL SÜREN BİR SÖMÜRÜYE MARUZ KALMIŞTIR. ŞU GÜNLERDE BİLE AŞAĞILIK KİRLİ OYUNLARIN HEDEFİ HALİNDEDİR. AMA ÇOK ŞÜKÜR ARTIK DÜŞMANIN KURŞUNU TÜKENMEK ÜZEREDİR. 100 SENELİK ZULÜM SONA ERMEKTEDİR. ZİRA ZULÜM PAYİDAR OLMAZ.
  DÜNYA YA ADALET DAĞITACAK BİR MİLLET VARSA O DA TÜRKİYEDİR. OSMANLININ TORUNLARIDIR. GÜNAHSIZ BEBELER AÇLIKTAN ÖLÜRKEN KİMİLERİ REFAH İÇİNDE İSRAFLA YAŞAMAKTADIR. KİMİNİN AYDA 2 DOLAR KAZANMAK İÇİN RESMEN SÜRÜNÜRKEN KİMİNİN KASASINA SANİYEDE BİNLERCE DOLAR GİRMEKTEDİR. ÜSTELİK BİR TAKIM ZALİMLER BU ZAVALLI İNSANLARIN ORGANLARINI BİLE ÇALMAKTADIRLAR. 2 – 3 YAŞINDAKİ BİR GÜNAHSIZIN TÜM ORGANLARI ALINMIŞ ZAVALLI BEDENİ İSE TOPRAĞA BİLE GÖMÜLMEYİP ÇÖPE ATILMIŞTIR. BU MANZARAYA NASIL YÜREK DAYANSIN? EY MÜSLÜMANLAR, BİR HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR!
  DEVLETİM EMREDERSE BEN BU ZULÜME ELİMLE DE MÜDAHELE EDERİM!
  NEREDE O İYİLİĞİ EMREDİP KÖTÜLÜKTEN ALIKOYACAKLAR?
  HER CUMA HUTBEDE DİNLEDİKLERİNİZ TÜRKÜ DEĞİLDİR.
  KENDİNİZE GELİNİZ VE DÜNYA YI BİR AN İÇİN BİLE OLSA BIRAKIP AHİRETİNİZ İÇİN HAREKET EDİNİZ. TEFRİKAYA DÜŞMEYİNİZ. SİZ ÇIPLAK KADIN RESİMLERİNE BAKARKEN, ALKOL ALIP SAÇMA SAPAN KENDİNİZDEN GEÇERKEN, BİLGİSAYAR OYUNLARI İLE ZEHİRLENİRKEN, HER TÜRLÜ ‘TOP’ LA OYNANAN OYUNLARLA OYALANIRKEN, SOSYAL MEDYA DENİLEN SANAL UYUŞTURUCULARLA UYUŞURKEN,
  EN YENİ TELEFONU ALICAM DİYE ÇIRPINIRKEN, YAHUDİNİN HİBRİT TOHUMLARIYLA YETİŞEN KUSURLU YİYECEKLERLE KANSER OLUYORSUNUZ. ÖMÜR BOYU BİR KREDİ KARTININ BORCUNA YETİŞMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ. SİZİ BÜYÜLÜ SİHİRLİ KELİMELERLE ALDATIYORLAR UYANIN!! ÖRNEKMİ?
  – PLUS
  – GOLD
  – PREMIUM
  – DE LUXE
  – S
  … SİZE KARDEŞLERİM DEDİYE HİTAP ETMEK İSTİYORUM AMA GERÇEK KARDEŞ NASIL OLUR? BİR DÜŞÜNÜN BAKALIM. BU HAYAT TAHMİN EDEMEYECEĞİNİZ KADAR KISA. SONRA? İŞTE BU SONRAYI DÜŞÜNMEYE BAŞLARSANIZ HER ŞEY KENDİLİĞİNDEN DÜZELMEYE BAŞLAR. HAYAT TAN SONRA GERÇEK HAYAT VAR.
  ŞİMDİ SİZE SÖYLÜYORUM, DÜNYA DA ZULÜM SONA ERECEKSE BENİ DİRİ YAKSINLAR!
  ALLAHIM SEN MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİSİN.
  GÜNAHLARIM ÇOK. BENİ HAK SAHİPLERİ İLE ÖDEŞTİR.
  SENDEN İSTEMEK NE KADAR GÜZEL. BENİ YARATAN VE İHTİYAÇLARIMI BİLEN SENDEN İSTİYORUM. BU KULUNU KAPINDA YÜZ ÜSTÜ BIRAKMA. BİR TEK OLAN ALLAHA İNANDIM VE İMAN ETTİM. HZ. MUHAMMET ONUN KULU VE ELÇİSİR. KURANI KERİM ALLAH TARAFINDAN ONA İNDİRİLMİŞTİR. İÇİNDE Kİ HER HARFE ŞEKSİZ ŞÜPHESİZ İMAN ETTİM. BU İNSALARA ACI YA RABBİ.
  İNANANLARIDA İNANMAYANLARIDA SANA HAVALE EDİYORUM. AMİN.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: